AK Parti'den istifa etmişti...Tosun ve Uysal ne konuştu?

AK Parti'den istifa etmişti...Tosun ve Uysal ne konuştu?

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile düğün salonunda 2 sat süren bir görüşme yaptı. Yapılan görüşmeden sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tosun ve Uysal, sadece çay içtiklerini ve MEDENİ bir görüşme olduğunu söylediler.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun ile Belediye Düğün salonunda yaklaşık 2 saat süren bir görüşme yaptı. Yapılan görüşmenin ardından kameralara açıklamada bulunan Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun “Belediye Başkanımızla sohbet ettik çay içtik. Şimdide gidiyoruz” dedi.

Görüşme ile ilgili olarak açıklamada bulunan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise konuşmasında “İl başkanımız ile medeni bir görüşme yaptık. Oturduk çay içtik. Herhangi bir konu konuşulmadı” diyerek görüşme hakkında bilgi vermedi. Yaklaşık iki saat süren görüşmede hangi konuda görüşme yapıldığı ve Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun’un Başkan Uysal’dan ne talep ettiği merak konusu oldu.

BAŞKAN UYSAL İSTİFA ETMİŞTİ

Ak Parti belediye başkanı Hüseyin Uysal, son dakikaya kadar belediye başkan adaylığı için kendi isminin açıklanmasını beklemiş, kendisine iddialar göre Cuma günü ‘Adayımız sensin, hazırlıklarını yap. Pazar günü yapılacak olan aday tanıtımına gövde gösterisi yapacaksın’ denmiş, ancak Erol Şahin’in ismi Başkan adaylığı için açıklanmıştı. Hüseyin Uysal, yaşanan bu gelişmenin ardından Ak Parti’den istifa ettiğini makamında düzenlediği basın toplantısı ile açıklamış ve seçimlere her ne olursa olsun gireceğini ifade etmişti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48