AK Parti Ereğli'de delegelerini belirlemeye başlandı

İlçe Başkanını belirleyecek olan delegelerin belirlenmesi amacıyla sandıkları konuldu.

AK Parti Ereğli'de delegelerini belirlemeye başlandı

AK Parti Kdz. Ereğli teşkilatında kongre süreci öncesinde delegelere belirlemek amacıyla  parti teşkilatında seçimler yapılmaya başlandı.

19 Temmuz tarihinde başlayıp 23 Temmuz tarihinde sona erecek olan delege seçimleri ile kongrede oy kullanacak isimler belirlenecek. 

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, 19 Temmuz (Bugün) tarihinde başlayan ve 23 Temmuz tarihinde sona erecek olan Belde ve İlçe Delege seçimlerinde Zonguldak Genelinde 395 köy, 176 mahalle, 19 belde ve 8 ilçede AK Parti üyelerinin sandık başına giderek oy kullanmaya başladığını söyledi.

İlçe ve Beldelerde üyelerin teşkilat binalarında, Köylerde ise merkezi konumdaki yerlerde kurulan sandıklarda oy kullanacağını dile getiren İl Başkanı Zeki Tosun, Köy, Mahalle, Belde ve İlçelerdeki tüm üyeleri oy kullanmaya çağırarak şu görüşlere yer verdi;

“Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda 6. Olağan kongre sürecimiz 81 ilde olduğu gibi Zonguldak’ ta da başlamış bulunmaktadır. Tüm belde ve ilçelerimizde delege seçimlerimiz başlamıştır. Delege seçimleri 23 Temmuz tarihinde sona erecektir.

395 köy, 176 mahalle, 19 belde ve 8 ilçe de gerçekleştirilecek olan Delege seçimlerimizde ilimizde kayıtlı bulunan yaklaşık 71 üyemiz, ilçe ve beldelerde teşkilat binalarında, köylerde de merkezi yerlerde kurulacak sandıklarda oy kullanarak, köy, mahalle, belde ve ilçe delegelerini belirlemeyi sürdürüyor. 

Delege seçimleri 23 Temmuz Pazar günü akşam saat 17.00 de sona erecek olup, tüm üyelerimizi kurulacak sandıklarda oy kullanarak köy, mahalle, belde ve ilçe delegelerini belirlemeye davet ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2017, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39