AK Parti'li Üyelerden TSO'ya tam destek

AK Parti’li Üyelerden TSO’ya tam destek

AK Parti'li Üyelerden TSO'ya tam destek

Kdz. Ereğli Belediyesinin AK Partili Meclis Üyeleri, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’i makamında ziyaret ettiler. Gerçekleştirilen ziyarette Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan yer alırken, Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyeleri Reşat Latif, İhsan Yazıcıoğlu, Yusuf Kalay, Fevzi Mazlum, Mustafa Şentürk, Turgay Aydın, Sezai Meriç, Mehmet Erdoğan ve Sabri Dinç yer aldılar. 15 Nisan Pazar günü yapılan Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) seçimlerinin ardından Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Arslan Keleş’i  makamında ziyaret ederek hayırlı olması temennisinde bulundular. AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Yazıcıoğlu,15 Nisan Pazar günü yapılan Ticaret ve Sanayi Odası seçiminin demokratik bir ortamda gerçekleştiğini belirterek, ”Bundan sonra inşallah hep beraber hayırlı hizmetlere imza atarız. İnşallah el birliğiyle daha güzel, daha yaşanabilir bir Ereğli için mücadelemiz devam edecek ”dedi.

Başkan Keleş’te AK Partili Belediye Meclis Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Keleş şunları ifade etti;

“Sizleri burada görmekten dolayı çok mutlu olduk. Seçilmiş insanların bir arada olması, gönüllerin istişare halde olması bu şehre çok şey kazandıracaktır. Bizim kişisel hiçbir kaygımız ve beklentimiz yok. Tamamen tüm odak noktamız; şehrimizi büyütebilmek, şehrimize hizmet edebilmek. Hep Ereğli için çalıştık, bundan sonra bu şehri büyütmek için birlikte; belediye meclis üyelerimizle, belediye başkanımızla, milletvekillerimizle, ilçe başkanlarımızla, parti ayrımı yapmadan, ortak payda Ereğli diyerek var gücümüzle çalışacağız. Birikmiş çok sorun var, dokunmak gerekiyor” dedi.

TSO Yönetimi olarak önceliklerinin üniversite ve fakülte olduğunu belirten Keleş, “Devlet Hastanesinden Bülent Ecevit Üniversitesine geçen yerin durumu belirsizlik süreci içerisinde. Orada hoşumuza gitmeyecek kabul edemeyeceğimiz durumlar var, bunlarla ilgili mücadele edeceğiz. Burada sizlerin de desteğine ihtiyacımız var, birlikte başarabiliriz. Çünkü sadece Ticaret ve Sanayi Odasının da buna gücü yetmez. Şehirde ki tüm kamuoyunun, belediye meclisinin, sivil toplum kuruluşları ve örgütlerin birlikte hareket etme zorunluluğu var. İnşallah birlikte çalışma fırsatı bulacağız” diye konuştu.

Ziyarette Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ilke Yönetim Kurulu Üyeleri ’de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2018, 14:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48