Anlatmaya devam ediyor

UYSAL , 2. BÖLÜMÜ DE YAYINLADI.

Anlatmaya devam ediyor

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 5 yıllık süre içinde yapılan çalışmalara ilişkin olarak 7  ayrı bölüm olarak hazırlanan “Hizmette 5 Yıl” videolarının 2.bölümünü de sosyal medya hesaplarından yayınladı.     ,

İlk bölümde yenilenen Atatürk Anıtı, Çocuk Oyun Dünyası, Spor Parkı, Yeni Şantiye, Belediye Hizmet Binası ve Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı gibi hizmetler öne çıkaran videonun 2. Bölümü, yapımında karayollarına alt yapı desteği verilen Gülüç- Kepez yolu üzerinde 21 yeni cep çalışması ile başlıyor.

Video da ayrıca Gökme Köprüsünün yenilenmesi,  Ereğli –Kandilli yolunu 5 km kısaltan Köseağzı yolu, 135 kilometre uzunluğunda alt yapı çalışması yapılan ilçede 145 bin ton asfalt dökümü, kiralama döneminin kapandığı, öz kaynaklar ve borçlanmadan alınan 67 yeni araç, tehlike arz eden noktalarda Karayolları standartlarında yapılan 17 kilometre oto korkuluk, 2 yeni İtfaiye İstasyonu’nun yanı sıra  yeni gözetleme kuleleri, cankurtaran ve ekipman alımı ile Belediye Plajı’nın ,Batı Karadeniz’in en güvenli Plajı haline getirilmesine vurgu yapılıyor.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2019, 23:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48