Antrenmanlara düzenli katılıyorlar. Çocuklarımız istekliler.

Antrenmanlara düzenli katılıyorlar. Çocuklarımız istekliler.

Antrenmanlara düzenli katılıyorlar. Çocuklarımız istekliler.

Zonguldakın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyespor 2017-2018 futbol sezonunu dualarla açtı.
Bu sezon 1. Amatör küme Ereğli grubunda mücadele edecek olan Gülüç Belediyespor kendi tesislerinde sezon açılışı için bir araya geldi. Yeni sezonu Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kurban keserek ve dua ederek açtı.
Yeni sezonda centilmence bir futbol sergileyeceklerini ifade eden Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, yeni sezonun hayırlı uğurlu olmasını söyledi. Demirtaş konuşmasında, Yeni sezon 1. Amatör küme Ereğli grubunda mücadele edecek olan Gülüç Belediyesporumuza hayırlı uğurlu olsun. Yeni sezonu kazasız belasız kapatmak nasip etsin. Biz her zaman futbolcularımızın ahlaklı ve aynı zamanda centilmen bir spor sergilemelerini istiyoruz. Gençlerimiz geçen sezon birinci oldular, hiçbir zaman çirkin davranışlarda bulunmazlar. Gayet ciddi ve düzgün davranış içerisindeler. Bizlerde gençlerimize elimizden geldiği kadar destek veriyoruz. Tabi Gülüç Belediyespor bugüne kadar tüm spor dallarında, tekvando, boks gençlik takımı şampiyon oldu. Ben canı gönülden çocuklarımız için elimden geleni yapıyorum. Antrenmanlara düzenli katılıyorlar. Çocuklarımız istekliler. Bizlerde bu çocuklarımıza bir şekilde yardımcı oluyoruz. Ben kendilerinden bu sezon güzel, centilmence ve taraftarlarla beraber iyi bir müsabaka çıkartmalarını istiyorum. Şimdiden bu sezonu Gülüç Belediyespora, futbolcularımıza, teknik direktörümüze ve yardımcı elemanlara kazasız belasız bir bitirmek nasip etsin. Hayırlı uğurlu olsun dedi.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kurban kesiminin ardından yöneticiler, teknik heyet ve futbolcularla toplu fotoğraf çekildi. Gülüç Belediyesporlu futbolcuların bu sezon giyeceği formada Türk Metal Sendikasının ismi yer aldı.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2017, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48