ARAS’tan teşekkür...

ARAS’tan teşekkür...

ARAS’tan teşekkür...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ereğli İlçe Başkanı Sevdekar Aras bir açıklama yaparak, “Cumhuriyet Halk Partisi ülkemizin en büyük illerini kazanarak, insanımıza umut olmuştur” dedi.

Aras yaptığı açıklamada, şunları kaydetti;

“Ülkemiz bir yerel seçim süreci atlattı. Cumhuriyet Halk Partisi ülkemizin en büyük illerini kazanarak, insanımıza umut olmuştur.

Bizler de beş yıl sonra Karadeniz Ereğli’yi kazanarak, Ereğli Halkının umudunu yeniden yaşatmaya başladık. Kandilli Belediyesi de tekrar göreve daha güçlü şekilde devam edecektir.

Karadeniz Ereğli’nin makus talihini yenmek üzere çıktığımız yolda, Ereğli’ye bahar gelsin istedik, huzur dedik, özgürlük dedik. Ereğli Halkı bizlere inandı, büyük oy farkıyla Belediye Başkanlığını tecrübeye teslim etti. Bu zaferde en büyük pay sahibi Belediye Başkanımız Halil POSBIYIK’a, Ereğli’de yaşayan bütün kadınlara dokunan Neriman POSBIYIK’a, İlçe Örgütümüze, Kadın Kollarımıza, gençlerimize, SKM Çalışma Grubumuza, Basın Medya Grubumuza, Belediye Meclis Üyesi ve Adaylarına,  İl Genel Meclis Üyesi ve Adaylarına, ailelerine, Belediye Başkanımızın büyük rüzgarıyla, bizleri Ereğli Belediyesi’nde 20 Belediye Meclis Üyesi ile, İl Genel’de üç arkadaşımız ile temsil etmemizi sağlayan ve Ereğli’de bizleri 1.Parti yapan 31 mahallemizde, 93 köyümüzde yaşayan değerli hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 00:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48