Ayyıldız, açıkladı

Ayyıldız, açıkladı

Ayyıldız, açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Kamuran Ayyıldız, 27. Dönem Milletvekilliği için başvurusunu yaptı.

7 Haziran 205 tarihinde yapılan Genel Seçimde de CHPden Zonguldak Milletvekilliği adaylığına başvuran Kdz.Ereğlili Şehir  Plancıları Odası Zonguldak  İl Temsilcisi Kamuran Ayyıldız, 24 Haziranda yapılacak 27. Dönem  Milletvekillği için CHP Genel Merkezine başvuruda bulundu.

Başvurusunu yayınladığı açıklama ile duyuran Kamuran Ayyıldız, Cumhuriyetin teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisinde çalışmak benim için bir onurdurdedi.

Ayyıldız, açıklamasını şöyle sürdürdü;

‘1973 yılı Kdz. Ereğli doğumluyum. 1991-2002 yılları Üniversite ve kariyer süresi dışında doğduğum günden günümüze kadar Zonguldak Ereğlide yaşamıma devam etmekteyim.1 5 yaşında bir Kız çocuğu annesiyim.7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleşmiş olan genel seçimlerde Partimizden milletvekili adaylığına başvurmuş idim Uzun yıllardır Ereğlide şehir plancısı ve Gayrimenkul Değerleme Uzmanı olarak kendi şirketimde çalışmaktayım. Bu dünya düzeni içerisinde ülkemin ve halkımızın aydınlığa çıkması için Atatürk İlkelerine bağlı yaşamını sürdüren bir kadın ve bir anne olarak çocuklarımıza sevgi içerisinde aydınlık demokratik bir gelecek hazırlamak üzere Cumhuriyetin teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisinde çalışmak benim için bir onurdur.

SORUNLARI BİLİYORUM

Ülkemin ve Türkiyenin İlk Başkenti olan Emeğin kenti Zonguldak halkımızın sorunlarının farkındayım ve çok iyi biliyorum. Zonguldak bölgesinde uzun yıllar ticari hayatımı sürdürüyor olmam nedeniyle, bölge esnafının, tersane ve maden işçisinin, ailemin annem, babam ve akrabalarımın Türkiye Taş Kömürlerinde yıllarca çalışması sebebiyle kömür ve sanayi sektörünün sorunlarını yaşıyorum ve bölge olarak bu sorunları yaşamaya da devam ediyoruz. 

CUMHURİYET KADINI OLARAK...

Bu sorunların çözümüne katkı sunmak ve çözüm geliştirmede aktif rol alarak üstün fayda sağlayacağım inancındayım. Ben bir Cumhuriyet kadını olarak Atatürkün bize verdiği seçme ve seçilme hakkını, en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Ülkemizin sürüklenmiş olduğu belirsiz olan bu zor süreçte kadınların geri planda kalması, çocuk suçlarının çoğalması, doğamızın sürdürülebilirliğinin tehlike altında olması, doğal yaşam hakkımızın elimizden alınması sebebiyle ülkeme ve bölgeme karşı kendimi daha da sorumlu hissetmekteyim.

SÖZ VERİYORUM

Bu amaçla AKP iktidarına dur demek ve Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşıyabilmek için aday olmaya karar verdim. Ülkemin ve Partimin geleceği için her koşulda var gücümle çalışacağıma kendime söz veriyorum

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48