BAŞKAN BOZKURT, YENİ YILA BÖYLE GİRDİ

BAŞKAN BOZKURT, YENİ YILA BÖYLE GİRDİ

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve ilçe Yönetimi, 2021 yılına saatler kala sağlık çalışanları ile güvenlik güçlerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte; yeni yıla saatler kala görevleri başındaki emniyet güçlerini ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Ziyaretlerine ilçedeki polis uygulama noktalarında görev yapan emniyet güçleri ile başlayan Başkan Bozkurt ve beraberindeki partililer, görevi başındaki polislerin yeni yılını kutlayarak hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler. Başkan Bozkurt, emniyet mensuplarına yaptıkları ziyaretlerde, koronavirüs salgını nedeniyle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde kolluk kuvvetlerinin de iş yüklerinin arttığını belirterek, tüm güvenlik güçlerine kolaylıklar diledi.

Bozkurt ve beraberindekiler, daha sonra Ereğli Devlet Hastanesi’ne giderek hastanede çalışan sağlık görevlilerini ve hastaları ziyaret ettiler. Buradaki ziyarette Bozkurt, sağlık çalışanlarına bu zorlu süreçte verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür etti ve “Allah, tüm sağlık çalışanlarımıza güç, kuvvet ve kolaylık versin. Hepsinin yeni yılını kutluyorum” dedi.

Hastanede tedavi gören hastaları da ziyaret eden Bozkurt ve beraberindekiler, Türkiye Taşkömürü Kurumu’nda çalışan ve geçirdiği iş kazası sonucu ayağı kırılan madenciye de geçmiş olsun dileğinde bulundular. Başhekim Yardımcısı Dr. Hasan Cemil Kılıç’ın da eşlik ettiği ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Bozkurt ve parti yöneticileri; 2020 yılını, Suphi Konak Caddesi üzerinde görev yapan polis ekibini ziyaret edip yeni yıllarını kutlayarak geride bıraktılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48