BAŞKAN DEMİRTAŞ, PAZARYERİNDE İNCELEMELERDE...

BAŞKAN DEMİRTAŞ, PAZARYERİNDE İNCELEMELERDE...

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Gülüç pazaryerinde inceleme ve ziyaretlerde bulunarak esnaflara dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdi. Başkan Gökhan Demirtaş esnaf ve vatandaşlarla görüşerek KOVİD-19 Pandemi salgınına karşı dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulundu. Belediye Zabıta ekipleri ise HES kontrolü gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş “Koronavirüs ile mücadele kapsamında belirlenen kural ve tedbirlere yönelik Belediye ekiplerimiz ve Meclis üyelerimiz ile birlikte pazar yeri içerisinde gerçekleştirdiğimiz HES Kodu kontrolü, sigara içmemeleri, maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edilmesi konusunda denetim ve uyarılarda bulunduk. Pazar yeri esnaflarımıza maske ve dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdik. Hemşerilerimizin sağlığını korumak adına ilk günden itibaren en üst düzeyde önlem alıyoruz. Türkiye genelinde alınan tedbirlerin yanı sıra beldemizde gerekli tedbirleri alarak, bu sürecin en kısa sürede atlatılması için yoğun mesai harcıyor. Benim vatandaşlarımızdan ricam evlerinden zorunlu olmadıkça çıkmamaları. Evde kaldığımız sürece bu tehlikeden de uzak durmuş olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 10:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gulucte biri
Gulucte biri - 7 ay Önce

Boy gösterisi istemiyoruz, icraat istiyoruz. Tamamlanmış bir projeniz yok. Anca akrabani işe alırsın. Hemde Ereğli'de yaşıyor

SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39