BAŞKAN POSBIYIK'TAN, EMNİYET MÜDÜRÜ ÇELİK'E ZİYARET

BAŞKAN POSBIYIK'TAN, EMNİYET MÜDÜRÜ ÇELİK'E ZİYARET

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Emniyet Müdürü Hakan Çelik’i ziyaret etti. Ereğli’nin çok acil Emniyet Müdürlüğü hizmet binasına ihtiyaç duyduğunu belirten Başkan Posbıyık, “Zor şartlarda görevlerini aksatmadan yerine getiren emniyet mensuplarımıza kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Emniyet Müdürlüğü binasının yıkılmasının ardından yenisi yapılıncaya kadar Yeşiltepe bölgesine taşınan Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Başkan Posbıyık, beraberinde başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Emniyet Müdürü Hakan Çelik’i makamında ziyaret ederek geçici yerlerindeki çalışmalarında başarılar diledi. Ereğli’nin kısa zamanda Emniyet Müdürlüğü binasına kavuşturulması gerektiğini belirten Başkan Posbıyık “Taşındıktan sonra meclis üyesi arkadaşlarımla beraber sizi ziyaret etmek istedik. Şunu gördük ki, Emniyet mensuplarımız zor şartlarda başarıyla görevlerini yapıyorlar. Ereğli’nin çok acil hizmet binasına ihtiyacı var. Sizlere ve çalışma arkadaşlarınıza kolaylıklar diliyorum. Kdz. Ereğli Belediyesi olarak desteğimiz her zaman sizlerle beraber” dedi.

Emniyet Müdürü Hakan Çelik de Başkan Posbıyık ve ekibine ziyaretleri için teşekkür etti. Başkan Posbıyık, ziyaret anısına Çelik’e Herkül heykeli hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2020, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER