Başkan Uysal “Bu ülkenin Erdoğan’a ihtiyacı var”

Başkan Uysal “Bu ülkenin Erdoğan’a ihtiyacı var”

Başkan Uysal “Bu ülkenin Erdoğan’a ihtiyacı var”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal 24 Haziran seçimleri öncesi mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Uysal, mahalle ziyaretleri kapsamında dün akşam da Ömerli, Ören ve Belen Yeni Mahalledeydi.

Belediye Başkan Yardımcıları Esra Alpago ve Ayhan Atay, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti kurucularından Muhammet Köse, Gençlik Kolları Tekin Alabaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe teşkilatında görev alan eski ve yeni teşkilat mensupları ile mahalle ziyaretleri yapan Uysal,24 Haziran seçimleri için mahalle halkından destek istedi. Uysal konuşmasında, “Bizim Cumhurbaşkanımızın liderliğinde güçlü bir ülke, büyük Türkiye olabilmemiz için gelecek hedeflere ulaşmamız için Cumhurbaşkanımızın liderliğine ihtiyacımız var. 24 Haziran gelecek 5 yılı değil, geleceğimizi kurtaracak. Biz Ak Parti ailesi olarak büyük bir aileyiz. Eskisi yenisi ilçe başkanlarımızla, meclis üyelerimizle, kadın ve gençlik kollarımızla bir bütünüz. Sevdası ve hizmet aşkı bitmeyen bir kadroyuz. Kim ne derse desin, basın ne yazarsa yazsın, bu ülkenin millete güvenen Cumhurbaşkanına ihtiyacı var. O da milletine güvenen Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 21:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
KADRO
KADRO - 5 yıl Önce

Ya Arkadaş anlamış değilim bu siyaset bu kadarmı ağa düşer. Av. Safet bey CHPLLERİ SAVUNURSUN BELEDİYENİN DOYASINIMI ALACAKSIN YOKSA BOY GÖSTERMEYE BAŞLADIN DOSALARIM HAKİMLERTARAFI DAN KARALARA ETKİLERMİDİYE YOKSA KİME HİZMET EDERSİN ÇIKLADA BİZDE BİLELİM SAFET BEY

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48