Başkan Uysal gençlerle iftarda bir araya geldi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ramazan ayının 5. gününde iftar sofrasında gençleri ağırladı.

Başkan Uysal gençlerle iftarda bir araya geldi

Zonguldakın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ramazan ayının 5. gününde iftar sofrasında gençleri ağırladı.
Başkan Uysalın eşi Sevim Uysal ile birlikte katıldığı iftar sofrasının dün akşamki konukları, ilçe halkının yanı sıra, AK Partinin eski ve mevcut Kadın ve Gençlik kolları yönetimi ile Üniversite gençliği oldu. İftar yemeği öncesi Kuran-ı Kerim ve ilahiler okunurken, iftar saatinden bir saat önce iftar yemeğinin verildiği Yaşlılar Gençler Evine gelen Başkan Uysal, masaları tek tek gezdi ve halkın Ramazan ayını tebrik etti.
İftar sofrasını Ereğli halkıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Uysal konuşmasında, Başı bereket, ortası mağfiret sonu ebedi azaptan kurtuluş olan 11 ayın sultanı Ramazan ayınızı kutluyorum. İftar soframıza hoş geldinizderken, Rabbim tuttuğunuz oruçları, yaptığınız ibadetleri, ettiğiniz duaları kabul ve karin eylesin. Rabbim Ramazan ayının tüm insanlığa ve ülkemize hayırlar getirsin. Rabbim bizleri birlik beraberlik içinde nice Ramazan ayları ve Ramazan Bayramına da ulaştırsın ifadelerini kullandı.
Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü organizasyonundaki halk iftarları, Ramazan ayı süresince Yaşlılar Gençler Evinde devam edecek.

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 07:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48