Başkan Uysal'ın 19 Eylül Gaziler Günü mesajı.

Başkan Uysal'ın 19 Eylül Gaziler Günü mesajı.

Başkan Uysal'ın 19 Eylül Gaziler Günü mesajı.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında “Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin cephelerde vermiş oldukları şanlı mücadele ile 15 Temmuz gecesi hain kalkışmaya karşı direnişi, bugün Türk gençliğinin en büyük övünç ve feyiz kaynağıdır” diyen Uysal, yarın Gaziler ve aileleri ile öğle yemeğinde bir araya gelecek.

Başkan Uysal’ın 19 Eylül Gaziler Günü  mesajı şöyle;

“Vatanın bağımsızlığı, bölünmez bütünlüğü ve ebedi varlığını korumak için cepheden cepheye koşan ve 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi vatan için şehit olmayı göze alan tüm gazilerimiz,  ülkemizin medarı iftiharıdır. Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimizin cephelerde vermiş oldukları şanlı mücadele ile 15 Temmuz gecesi hain kalkışmaya karşı direnişi, bugün Türk gençliğinin en büyük övünç ve feyiz kaynağıdır.

Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz;

Yazdığınız destanlar ile Türk Milletinin hafızasına kazınan isimleriniz, asla unutulmayacak ve sonsuza kadar yaşayacaktır. Hatıralarınıza sahip çıkmak ve onları yüceltmek bizim görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerim ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, hayatta olan gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir hayat diliyorum.”

 

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2017, 22:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48