BAYAN KUAFÖRLER COVID-19 TESTİNE TABİ TUTULACAK

BAYAN KUAFÖRLER COVID-19 TESTİNE TABİ TUTULACAK

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Bayan Kuaförlerin Koronavirüs (Covid-19) testine tabi tutulacakları bildirildi.

İlçedeki Berberler ve Kuaförler Odası 2. Başkanı Okan Şimşek, sosyal hesabından Oda üyelerine yaptığı duyuruda, söz konusu taramaya, tüm üyelerinin yanı sıra iş yerlerinde çalışanların da katılacağını belirterek, şunları kaydetti:

“Karadeniz Ereğli Kaymakamlığı tarafından ülkemizdeki Covid-19 ile mücadele kapsamında, Odamıza bağlı Bayan Kuaförleri işletmecileri, sahipleri, tüm çalışanları ve çırak personeli ‘Hayat Eve Sığar (HES) kodlarını alarak, 17 Aralık Perşembe Günü (yarın) 09.00-13.00 saatleri arasında, İnönü Parkı’ndaki Yaşlılar ve Gençler Evi’nde, Covid-19 testlerini yaptırmak zorundadırlar. Covid-19 hastası veya temaslı izole olan üyelerimize test yapılmayacaktır.”

GÜZELLİK SALONU VE BERBERLER...

Diğer yandan Şimşek, yaptığı açıklamada, uygulamanın Güzellik Salonları ile Erkek Berberlerini de kapsadığını anlatarak, “ 18 Aralık Cuma günü aynı uygulama Güzellik Salonu sahip ve çalışanları, 19-20 Aralık Cumartesi ve Pazar günleri de ilçe genelindeki erkek berber işyeri sahibi ve çalışanları için uygulanacak. Bu uygulamalar da aynı yerde ve saatler arasında yapılacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39