Bayraktar'dan hasta ziyareti

Bayraktar'dan hasta ziyareti

Bayraktar'dan hasta ziyareti

İYİ Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar, bir süre önce geçirdiği trafik kazası sonrası Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde tedavi görmekte olan İYİ Parti Kdz.Ereğli İlçe Yönetim Kurulu üyesi Asım Günaydın’ın oğlu Yalçın Günaydın’ı tedavi görmekte olduğu hastanede ziyaret etti. Ziyarette, İYİ Parti bazı ile yönetim kurulu üyeleri, Ereğli İlçe Başkanı Asım Tazegül ile birlikte bazı Ereğli ilçe yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

İY Parti Zonguldak İl Başkanı Ragıp Bayraktar ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Partimizin Ereğli ilçe yönetim kurulu üyesi Asım Günaydın’ın oğlu Yalçın kardeşimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kardeşimize Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

BABA GÜNAYDIN TEŞEKKÜR ETTİ

İYİ Parti Ereğli ilçe yönetim kurulu üyesi Asım Günaydın da ziyaret sonrası sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Zonguldak İl başkanı Ragıp Bayraktar, Ereğli ile başkanı Asım Tazegül ile il ve ilçe yönetim kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.  Asım Günaydin, oğlunun sağlık durumunun iyiye gittiğini de söyledi.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2018, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48