BEKTAŞ'I EVİNDE ZİYARET ETTİ…

BEKTAŞ'I EVİNDE ZİYARET ETTİ…

BEKTAŞ'I EVİNDE ZİYARET ETTİ…

Zonguldakın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, rahatsızlığı nedeniyle öğrencilerinden bir süredir uzak kalan Harun Bektaşı öğretmenler gününde evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti ve tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.
Başkan Uysal, uzun yıllar ilçede değişik okullarda idarecilik yapan Kuran-ı Kerim ve Din Bilgisi öğretmeni Harun Bektaşı, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu, öğretmenler gününü kutladı ve eşine çiçek takdim etti.
Tedavisi nedeniyle öğrencilerinden uzak kalan Bektaş hocayı kısa sürede tekrar eğitim camiasının içerisinde görmek istediklerini belirten Başkan Uysal; Şahsınızda rahatsızlığı nedeniyle öğrencilerinden uzak kalan ve tedavi gören tüm öğretmenlerimize şifa diliyorum. Başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan bütün öğretmenlerimiz ve eğitimcilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum, size ve tüm eğitimcilerimize bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum dedi.
Ziyareti nedeniyle Başkan Uysala teşekkür eden Harun Bektaş ise ziyaretten çok mutlu olduğunu ifade etti.
Op. Dr. Hüseyin Uysal, Bektaş hocanın rahatsızlığıyla ilgili raporları inceleyerek kendisine moral verdi. Ziyarete Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ersin Kayada eşlik etti.

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2017, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48