BOZKURT’TAN YENİ AÇILAN İŞ YERLERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

BOZKURT’TAN YENİ AÇILAN İŞ YERLERİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı, Ereğli'de yeni açılan Demiray Eczanesi ile Gaziantepli Baklavacı Mehmet Usta isimli iş yerlerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın Kolları ile birlikte ilk ziyaretini Demiray Eczanesi'ne gerçekleştirdi. AK Parti Kdz. Ereğli önceki İlçe Başkanlarından Mustafa Demiray'ın kızı Eczacı Sedanur Demiray tarafından açılan eczaneyi ziyaret eden Başkan Bozkurt; Demiray'a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, istihdama sağladığı katkı nedeniyle teşekkür etti. Eczacı Sedanur Demiray da ziyaretten dolayı İlçe Başkanı Bozkurt ve beraberindeki partililere teşekkür etti.
Bozkurt ve beraberindeki parti yöneticileri, diğer bir ziyaretlerini Gaziantepli Baklavacı Mehmet Usta isimli iş yerine gerçekleştirdi. İşletme sahibi, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı önceki dönem Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Doğdu'ya yeni iş yerinin hayırlı olması dileğinde bulunan Bozkurt; "Pandemi nedeniyle ekonomi zor bir süreçten geçiyor. Özellikle bu süreçte ilçede istihdam sağlayan Sebahattin Bey'e de teşekkür ediyorum. Umarım Ereğli'mizde yeni iş yerleri açılmaya devam eder." dedi. İşletme sahibi Doğdu da Başkan Bozkurt ve beraberindeki partililere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48