BÜYÜK VE İHTİYAÇ OLAN BİR YATIRIM

BÜYÜK VE İHTİYAÇ OLAN BİR YATIRIM

BÜYÜK VE İHTİYAÇ OLAN BİR YATIRIM

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Arslan Keleş ve yönetim kurulu üyeleri Echomar hastanesi Yönetim kurulu başkanı Alp Demir Zorlu’yu ziyaret etti. Yeni yapılan hastane binasını gezen Arlan ve ekibi ‘Bu yatırımın mutlaka desteklenmesi gerekir” derken, Al Demir Zorlu ise “Aslan Bey’in grubunda yatırımcı, girişimci insanlar bu tür krizleri aşacaklar, bu şehrin önünü açacaklar” diyerek konuştu. TSO Başkan Adayı Keleş beraberindeki kalabalık heyetle Echomar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Zorlu’ yu ziyaret etti. Yakın zamanda Echomar Hastanesi bünyesinde faaliyete geçecek olan ek binada incelemelerde bulunan Keleş ve beraberindekiler, Echomar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Zorlu tarafından bilgilendirildi. 

BÜYÜK VE İHTİYAÇ OLAN BİR YATIRIM 

Echomar Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Zorlu ile makamında buluşan TSO Başkan Adayı Arslan Keleş, yapılan kısa sohbetin arından Zorlu ve beraberindeki heyet ile yeni yapılan hastaneyi gezdi. Yemekhanesinden, mutfağına, ameliyathanesinden aciline kadar her bölümü gezen Arslan ve ekibi, Zorlu ve yönetimine, iş arkadaşlarına böyle bir tesisi kazandırdıkları için teşekkür etmek gerektiğini ve bu yatırımın mutlaka bir an önce hizmete açarak desteklenmesi gerektiğini kaydetti. Arslan konuşmasında “Gerçekten duygulanmamak elde değil. Hocama her şey den önce Ereğli adına teşekkür etmek istiyorum. Böyle büyük bir cesaret ile büyük bir yatırımı yapmak kolay değil. Kendisi zaten rakamları söyledi. Ciddi bir yatırım var burada. Tüm şehrin bu saatten sonra destek ve sahip çıkması lazım. Çünkü sizlerde gördünüz. Gıpta ile bakılacak bir tesis. Hocama bu tesisi kazandırdığı için kendisine müteşekkir olmak lazım. Bir an önce de buranın açılıp hizmete girmesi, Ereğlide yaşayan bizler olarak Nasıl bizler 120 bin kişilik aile isek köyleri ile birlikte 180, Alaplı’yı da katarsak ve 240 bin kişilik bir aile isek, bunu bir an önce hocamdan da ricamız hizmete alması ki iş hemen hemen sonlanmış. Öyle tahmin ediyorum ki bürokratik işlemler sürüyor. Bir an önce hayata geçerse insanların bir defa Kardiyoloji yani kalp ile ilgili kısım çok büyük bir risk ortadan kalkmış olacak. Akademik kariyerim TIP üzerine değil ama gerçekten hepimizin ihtiyacı olan bir konu. Kimin ne zaman başına gelebilecek bir konu olduğu bilinmez. Bir an önce bu hizmeti Ereğli’ de almak, Ereğli’ de yaşayan bir vatandaş olarak, iyi bir Ereğlili olarak bizim en doğal hakkımız. Hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Bu yatırım ve cesaretinden ötürü. Kendisi çok büyük fedakarlıklar yaptı. Hem zamanından hem de maddi manevi. Bu yatırımın başından 12 ay boyunca hiç ayrılmadan yakinen gelişimini de biliyorum. Hayalin ötesine geçti. Çok teşekkür ediyoruz kendisine bir kez daha. Bizde arkadaşlarımızla birlikte gelerek hocama yapmış olduğu eseri hem yerinde görmek hem de bilgilenmek hem de kendisine teşekkür etmek istedik” dedi. 

BÜROKRAT ÖNÜNÜ AÇACAK Kİ; YATIRIMCI YATIRIM ORTAMI BULSUN 

Arslan Keleş ve ekibinin ziyaretinden dolayı son derece memnun olduğunu kaydettiği konuşmasında Arslan Keleş ve ekibinin de Ereğli’ye çok şeyler katacağına inancının tam olduğunu söyledi. Zorlu konuşmasında “Sanayiciler ve Esnaf temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz. İnşallah kendileri de oluşturdukları grup ile önümüzdeki Ticaret Odası Seçimlerinde başarılır olurlar. Ben canı gönülden başarılı olacaklarına inanıyorum. Her şey şehrimiz için. İnşallah şehrimize güzel günler gelecektir, yakındır. Moral bozmamak lazım, her şeyden öncesi insanların morallenip mutlu olması lazım. İnsanların umutlarını kaybettiği anda çöküş başlıyor. Ereğli uzun süredir ekonomik olarak bir sıkıntı içerisinde ama bugünlerinde aşılacağına inanıyorum. Kimler açacak, bizler açacağız, sizler açacaksınız, Aslan Bey’in grubunda yatırımcı, girişimci insanlar bu tür krizleri aşacaklar, bu şehrin önünü açacaklar. Tabi ki; sadece yatırımcının, girişimcinin gayreti ile olmaz, bürokratın da gerekeni yapması lazım. Bürokratta önünü açacak ki; yatırımcı bu ortamı bulsun. Yoksa yatırımcı yalnız kalır” diyerek sözlerini tamamladı. 

Yapılan ziyaret gezinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2018, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48