Çakır'ın, Soylu'ya verdiği o notta ne yazıyor?

Çakır'ın, Soylu'ya verdiği o notta ne yazıyor?

Çakır'ın, Soylu'ya verdiği o notta ne yazıyor?

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, partisinin Trabzon İline bağlı Of İlçesinin kongresine katıldı.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da katıldığı kongreye katılım oldukça yoğun oldu. Büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirilen kongrede, Ereğli İlçe Başkanı Çakır, Bakan Süleyman Soylu ile samimi bir görüşme gerçekleştirdi.
Soylu ile yaptığı görüşme hakkında bilgi veren Çakır, “Trabzon İlimize bağlı Of İlçemizin bugün gerçekleştirilen 6. Olağan kongresinde, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile yaptığımız görüşmede Zonguldak’ımızın, Ereğlimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini iletme fırsatı bulduk. Sayın Bakanımızı Ereğli’mize davet ettik, kendisi de tüm Zonguldak halkına selamlarını iletti. Önümüzdeki günlerde partimizin üst düzey yöneticilerini ve Bakanlarımızı Zonguldak ve Ereğli halkıyla buluşturma ve sorunlarımızı yerinde görmelerini sağlamaya yönelik girişimlerimiz devam edecek. Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, bize göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı tüm bölge halkımız adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Çakırın Soyluya verdiği notta; Ereğli emniyet teşkilatının personel sayısınınn artırılması için yeni  Polis atamalarını içeren talebinin olduğu öğrenildi. 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48