Cerrah'a son görev!..

Ersin Cerrah'a son görev

Cerrah'a son görev!..

Karadeniz Ereğli Değişim Medya Haber Müdürü Gazeteci Özge Cerrah’ın babası Ersin Cerrah gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Kdz Ereğli eşrafından, merhum Hacer-Mehmet Cerrah’ın oğulları, Faik ve İsmail Cerrah’ın kardeşleri, Zeynep, Mehmet ve İhsan Cerrah’ın amcaları, Değişim Medya Haber Müdürü Özge Cerrah ve Fizyon Diş Kliniği çalışanlarından Müge Cerrah’ın babaları, Birsen Cerrah’ın eşi, Erdemir Emeklisi Ersin Cerrah geçirdiği rahatsızlıktan ötürü kaldırıldığı hastanede yaşama veda etti.

Merhum Ersin Cerrah için öğle namazının ardından Bozhane Camisinde cenaze namazı kılındı. Ersin Cerrah, daha sonra şehir mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Baba Cerrah için düzenlenen cenaze törenine ailesi ve yakınlarının yanı sıra, AK Parti Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, CHP İlçe Başkanı Sevdekar Aras, , Başhekim Nevzat Çimenoğlu, hastane hekimleri, bazı belediye ve il genel meclisi üyeleri ve adayları, ilçede görev yapan çok sayıda basın kuruluşu temsilcisi ile kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

Merhum Ersin Cerrah, kılınan cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Çebi Grup olarak Merhum Ersin Cerrah’a Allah’tan rahmet , kederli Cerrah Ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.
 

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39