Daha İyi İletişim Daha İyi Hizmet…

Daha İyi İletişim Daha İyi Hizmet…

Orman Genel Müdürlüğü Basın Müşaviri Mümin Döngez başkanlığındaki ekip tarafından Orman-toplum ilişkilerini güçlendirmek ve daha iyi bir bağ kurma amaçlı "Halkla İlişkiler, PR İletişim, Sosyal Medya ve OGM İletişim Stratejileri" konularında eğitim verildi.

Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitim toplantının açılış konuşmasını Zonguldak Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı yaptı. Beyazlı’nın yapıp İl Koordinasyon Toplantısı için erken ayrıldığı eğitimde Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Aksan ve Mehmet Pınar da hazır bulundu. Eğitime covid tedbirleri kapsamında Fidanlık ve Orman İşletme Müdürlüklerinden en fazla iki personel katıldı.

Eğitimde bir işin yapılması kadar o işi anlatmanın, tanıtmanın ve halka mal etmenin önemine dikkat çekilirken, günümüzde sosyal medyada etkin olmanın artık kaçınılmaz bir gerçek olduğu vurgulandı. Genel Müdürlük ile Bölge Müdürlükleri arasında etkin iletişimin uyum içinde daha sağlıklı yürütülme olanaklarına değinilerek gerçek örneklerle sosyal medyanın ve etkili iletişimin gücü anlatıldı.

Eğitime katılan personel, Konularında uzman Abdi Baktur, Taner Yiğit, Mehmet Üney ve Münir Arıkan tarafından verilen eğitimlerde personelimiz etkili iletişim kurma, halkla ilişkiler ve sosyal medya kullanım becerilerinin gelişmesinde katkı sundukları için memnuniyetlerini ifade ederek uzmanlara teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2020, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39