DEMİREL VE DUMAN'DAN İYİ HABERLER VAR

DEMİREL VE DUMAN'DAN İYİ HABERLER VAR

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde çalışmaların ı sürdüren TAT Metal AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Fadıl Demirel’den iyi haberler geldi.

6 Ekim’de rahatsızlanması üzerine Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılan Demirel, yapılan Koronavirüs (Covid-19) Testinin pozitif çıkması üzerine COVİD servisinde tedaviye alınmıştı.

Durumunun ciddiyetini koruması üzerine önce hastanenin yoğun bakım ünitesine kaldırılan Demirel, ilerleyen günlerde yapılan testinin negatif çıkmasına rağmen, uzun süreli tedavi nedeniyle ciğerlerinde hasar oluştuğu gerekçesiyle 11 Kasım’da ise İstanbul’daki Acıbadem Hastanesine sevk edilmişti.

Tedavisine ‘Uyutularak’ devam edilen Fadıl Demirel, durumunun iyiye gitmesi üzerine önceki gün uyandırıldı.

Bilinci açık ve çevresindekilere olumlu tepkiler veren Demirel, yoğun bakımda tutulduğu sırada aile fertleri ile görüştürüldü. Söylenenleri anladığını mimikleriyle ifade eden Demirel’in bazı esprilere de gülerek yanıt verdiği, önümüzdeki günlerde yoğun bakımdan çıkarılarak serviste özel odaya alınacağı öğrenildi.

Öte yandan, Ankara’da tedavisi süren Karadeniz Ereğli devlet Hastanesinde görevli Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Seçkin Yakup Duman’dan da iyi haberler gelmeye devam ediyor. Duman’ın da bu hafta yapılacak tetkikleri sonucu taburcu edilebileceği edinilen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48