Demirtaş’tan mesaj var…

Demirtaş’tan mesaj var…

Demirtaş’tan mesaj var…

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş yeni Eğitim Öğretim Yılı nedeniyle mesaj yayınladı.
Demirtaş mesajında şöyle dedi:
“Değerli Okul idarecilerimiz, Öğretmen arkadaşlarım ve Sevgili öğrenciler,
Ülkelerin büyüklüğü bireylere verdiği önemle ölçülür ve en büyük yatırım da çocukların geleceğine yapılan yatırımdır. Bir toplumun geleceği, öğrenciler için eğitim-öğretim sürecini en nitelikli şekilde planlamakla güçlenebilir. Doğru bilgiye ulaşabilen, yorumlayan, kendini ifade edebilen, ülkesi ve bütün insanlık için çabalayan bireyler yetiştirmek, en öncelikli uğraşımız olmalıdır.
Değerli Öğretmenler ve Sevgili Veliler;
Öğrenen, konuşan, tartışan, soran, sorgulayan, okuyan, kendini sürekli yenileyen, ezbercilikten uzak bireyler yetiştirmek için en önemli görev değerli öğretmenlerimize düşmektedir. Onların, her zaman olduğu gibi eğitmeye, öğretmeye, örnek olmaya ve başarmaya devam edeceğine inancım sonsuzdur. Bu başarıya ulaşmak ve korumak ise okul idaresi ve velilerimizin işbirliği ile mümkün olacaktır. Öğrenci-Öğretmen-Okul Yönetimi ve Veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim Öğrencilerinizin başarılarına mutlak surette katkı sağlayacaktır.
Sevgili Gençler;
Sizler bizim geleceğimizsiniz. Geleceğin mutlu, kalkınmış ve huzurlu Türkiye’si, sizin ellerinizde şekillenecektir. Üzerinize aldığınız bu yüce sorumluluğun bilinciyle hareket edip derslerinize daha çok çalışarak Büyük Türkiye idealini gerçekleştireceğinize inanıyorum. Sizlere güveniyor, atacağınız her olumlu adımda yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum.
Bu duygu ve düşünceler içerisinde 2018 - 2019 Eğitim ve Öğretim Yılının, başta Gülüç ve Ülkemiz için başarı ve mutluluklar getirmesi temennisiyle öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize, öğrencilerimize ve ailelerine sevgi ve başarı dileklerimi sunuyorum.”

Gündem

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2018, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48