Düğünde Senaryoya Uydu

Düğünde Senaryoya Uydu

Düğünde Senaryoya Uydu

ZONGULDAKın Ereğli İlçesinde Dr. 41 yaşındaki Uğur Kurt, gözaltı senaryolu evlenme teklif ettiği hemşire 24 yaşındaki Ayşenur Arslan ile düğünlerinin yapıldığı salona da elleri kelepçeli olarak girdi.
Özel hastanede görev yapan Dr. Uğur Kurt, 5 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Ayşenur Arslana, geçen 13 Mayısta ilginç bir evlenme teklifinde bulundu. Uğur Kurt sevgilisi ile restoranda yemek yerken, senaryo gereği kendilerini sivil polis olarak tanıtan arkadaşları geldi ve onu sosyal medyada yaptığı paylaşımlar nedeniyle gözaltına alacaklarını söyledi. Şoke olan Arslan, sevgilisinin elinden tutup gözaltına alınmasına engel olmaya çalışırken gözyaşlarını tutamadı. Dr. Uğur Kurt, restorandan çıkarılıp araca bindirileceği sırada elinde sakladığı nişan yüzüğü ile Ayşenur Arslana evlenme teklif etti. Ayşegül Arslan, sevgilisinin sürpriz teklifi karşısında bu kez sevinç gözyaşı döktü.
BÖYLE KELEPÇELİ DEVAM
Gözaltı senaryolu evlenme teklifi ile gündeme gelen Kurt ve Arslan, dün akşam yapılan düğünle dünyaevine girdi. Kurt ve Arslan, düğün salonuna da elleri birbirine kelepçeli girdi. Çift, kelepçeyi çıkardıktan sonra ilk danslarını yaptı. Dr. Uğur Kurt, bir ömür boyu ayrılmamak için kelepçe taktıklarını söyleyerek, Bir ömür boyu mutlu olacağımızı göstermek için bunu yaptık. Çok mutluyuz dedi. Ayşegül Arslan da Çok mutluyuz. Biz böyle kelepçeli devam her yere diye konuştu.


 

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2017, 08:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48