Dünürlerin kavgası kanlı bitti

Gülüç Beldesi'nde damadı tarafından sopa ile dövülen ve bıçaklanan kişi ağır yaralandı.

Dünürlerin kavgası kanlı bitti

 

 Ereğli İlçesi Gülüç Beldesinde 30 yaşındaki Ali A., babası Ali A. ile birlikte, arasında husumet bulunan kayınpederi 55 yaşındaki Şaban B.yi bıçaklayıp, sopayla döverek yaraladı. Kavga, güvenlik kamerasına yansıdı.
Şaban B., iddiaya göre dün hastanede karşılaşıp tartıştığı damadı Ali A.yı bugün şikayet etmek için Gülüç Polis Merkezine gitti. Bunu öğrenen Ali A., babasını da yanına alarak karakoldan çıkışta kayınpederiyle konuşmak için yanına gitti. İlçe merkezindeki buluşmaya Ali A.nın eşi Yadigar A. da babasıyla geldi. Damat ve kayınpeder tartışmaya başladı. Yadigar A., eşiyle babasını uzaklaştırıp sakinleştirmek istedi. Bu sırada Ali A.nın annesi de gelerek dünür Şaban B.ye tepki gösterdi. Şaban B., elindeki sopayı sallayınca kavga çıktı. Ali A. ve babası, Şaban B.ye saldırdı. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda Ali A., kayınpederini bıçaklayıp, sonra elindeki sopayı alarak dövdü. Yadigar A. yine araya girip kavgayı ayırıp eşini ve onun babasını uzaklaştırdı.
Yaralanan Şaban B., ambulansla  Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Buradan Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine sevk edilen Şaban B.nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Polis, damat Ali A. ile babası Ali A.yı gözaltına aldı. Baba ve oğlu, ifadelerinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakılırken soruşturma sürdürülüyor.

haber

haber

haber

haber

  

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48