EGD'DEN İRFAN ERDEM'E ZİYARET

EGD'DEN İRFAN ERDEM'E ZİYARET

Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD)Yönetim Kurulu Üyelerinin, kurum ve kuruluşlara ziyaretleri sürüyor.

Şafak Erel Başkanlığındaki EGD Yönetim Kurulu, bugün de Batı Karadeniz Bölgesi Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem’i ziyaret etti.

Yaklaşık 45 dakika süren ziyarette, Erdem; 19 Mart’ta yapılan genel kurulda EGD Başkanlığına seçilen Erel ile Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ederek, ‘hayırlı olsun’ dedi.

Kendisini ziyaret eden EGD Yönetimine teşekkür ederek, görevlerinde başarılar dileyen Erdem, iş ve siyasi hayatına ilişkin anılarını da paylaştı.

İlçeye Diyaliz Merkezi, tersane, liman, çimento fabrikası ve okul gibi yatırımların kazandırılmasında üstlendiği görev ve sorumluluklardan da bahseden Erdem; dinimizin yasakladığı ve günah olan bir takım eylemlerden örnekler vererek “Günümüzde de en büyük günah, bilgiyi saklamaktır” dedi.

İlçenin sorunlarının gündeme getirilmesi ve çözüm önerilerine yönelik gazetecilere önemli görev ve sorumluluklar düştüğünü ifade eden Erdem, basın mensuplarına ‘Gazetelerinizi silah; kalemlerinizi ve mürekkeplerinizi de mermi olarak kullanmayın’ tavsiyesinde bulundu.

EGD Başkanı  Şafak Erel de kendilerini kabul ettiği için Erdem’e teşekkür ederek, “Sayın İrfan Erdem, ilçemizin önemli bir değeri; kanaat önderlerinden biridir. Kendisine, ilçemize yaptığı katkılardan dolayı şahsım ve EGD olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Erdem’in, iş hayatı boyunca bölge ve ülke ekonomisine önemli katkılar sağladığını ifade eden Erel; sağladığı istihdam ile de örnek bir iş insanı olduğunu söyledi. Erel, ayrıca Erdem’e bundan sonraki iş hayatında başarı dileğinde bulundu.

Ziyarette EGD Başkanı Şafak Erel’e; Başkan Yardımcısı Hüseyin Orhan, Genel Sekreter Haydar Yağız, Mali Sekreter İlknur Özen, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Akkaya ve dernek üyeleri Elif Yapıcı ile Sinan Çerçioğlu da eşlik etti.

Ziyaret, anı fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48