Emniyet Müdürü Küçük Okul çıkışları kontrol altında

Emniyet Müdürü Küçük Okul çıkışları kontrol altında

Emniyet Müdürü Küçük Okul çıkışları kontrol altında

ZONGULDAK - Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük, polis sorumluluk bölgesindeki eğitim kurumlarında okullar açılmadan önce gerekli tüm tedbirlerin alındığını söyledi.

Küçük, Ereğli Kaymakamlığının Erdemir Kültür Merkezinde düzenlediği eğitim ve öğretim yılına hazırlık toplantısında yaptığı konuşmada, polis sorumluluk bölgesindeki tüm eğitim ve öğrenim kurumlarında irtibat görevlilerinin bulunduğunu söyledi.

- Okul çıkışları kontrol altında

Okulların sabah, öğlen ve akşam çıkışları kontrol altında tutulduğunu, Çocuk Büro Amirliğinin yeni dönemde de okullardaki faaliyetlerine devam edeceğini anlatan Küçük, şöyle konuştu:

- Uyuşturucu engellendi

Okullarımızda halk arasında, uyuşturucu okullara kadar indi. Her yerde satılıyor, kullanılıyor. şeklinde ifadeler var. Bizim ilçemizde gençlerimizin okul çağına gelen çocuklarımızın uyuşturucuya karışması söz konusu değildir. Bunu yapılan operasyon çalışmalarıyla bu işi tamamen engelledik. Bizim ilçemizdeki okullarımızda uyuşturucu kesinlikle ve kesinlikle yok. Bu konuda Ereğli İlçe Emniyeti olarak çok başarılıyız.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48