Ereğli, açık hava konserleriyle coştu

Ereğli, açık hava konserleriyle coştu

Ereğli, açık hava konserleriyle coştu

Bugün sona erecek olan Kdz. Ereğli Spor Şöleninin ikinci gününde sahne alan Simge ile Sedef Ergin, verdikleri konserlerle Karadeniz Ereğlilileri coşturdu. 
İlçenin Erdemir Ofis Yolu üzerinde ünlü sanatçı Simge ile genç sanatçı Sedef Ergin’in verdiği konserlerle özellikle gençler coşarken, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal sanatçılara Ereğli’nin simgelerinden Osmanlı Çileği, fındık ve elpek bezinden şal hediye etti. 
İlk açık hava konserini Kdz. Ereğli’de verdiğini belirten Sedef’in sahne performansını kutlayan ve gençleri coşturduğunu vurgulayan Başkan Uysal, “Kdz. Ereğli’de ilk kez konser verdiğini belirten Sedef’in sanat hayatında önü açılacak. Ünlü olduğunda tekrar ilçemizde görmekten dolayı mutlu oluruz.” dedi. 
Ardından sahnede 22 şarkı seslendiren ve rahatsızlığından dolayı endoskopi yaptırdığını vurgulayan Simge’ye geçmiş olsun diyen Başkan Uysal, rahatsızlığına rağmen konserini iptal etmeyerek Ereğli’ye gelen Simge’ye teşekkür etti ve Osmanlı Çileğinin ve fındığın sanatçıyı iyileştireceğini ifade etti. 
‘İyi ki Ereğli’ye gelmişim’ diyen Simge de konsere katılan tüm Ereğlililere teşekkür ederken, özellikle gençleri enerjilerinden dolayı kutladığını söyledi.
Konserleri, ilçe merkezinin yanısıra beldeler ve köylerden gelen binlerce vatandaş izledi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48