"Ereğli'ye ikinci sırayı istiyoruz"

"Ereğli'ye ikinci sırayı istiyoruz"

"Ereğli'ye ikinci sırayı istiyoruz"

Zonguldakın Ereğli ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatı 24 Haziranda yapılması planlanan genel seçimler için çalışmalarına başladı.
MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, 24 Haziranda yapılması kararlaştırılan genel seçim için çalışmalara başladıklarını söyledi. Demirtürk, seçim tarihinin açıklanmasının ardından teşkilatın tüm birimlerini harekete geçirdiklerini belirterek milletvekili aday adaylığı başvurularını da kabul ettiklerini dile getirdi. Kamu personelinden milletvekili adayı olmak isteyenlerin 26 Nisan 2018 Perşembe günü saat 17.00ye kadar çalıştıkları kurumdan istifa etmeleri gerektiğinin altını çizen Demirtürk, Ereğliden birçok kişinin milletvekili aday adaylığı başvurusu yapmaya hazırlandığını vurguladı. Demirtürk açıklamasında Seçim tarihinin açıklanması ile birlikte birçok değerli isim gerek şahsımı arayarak gerekse teşkilatımıza gelerek milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmak istediğini beyan etti. Milletvekili aday adaylığı başvurusuna olan yoğun talep partimizin Zonguldakta en az iki milletvekili çıkaracağını göstermektedir dedi.

Ereğliye ikinci sırayı istiyoruz
MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk 24 Haziranda yapılacak genel seçimlerde Zonguldak Milletvekili aday sıralamasında ikinci sıranın Ereğliye verilmesini istediklerini söyledi. Demirtürk açıklamasında Son 4-5 seçimi göz önüne aldığımızda partimize Zonguldak genelinde en fazla oy Ereğli ve Alaplı bölgesinden çıkmıştır. Ereğli ve Alaplı hem nüfus hem de coğrafi anlamda büyük bir bölge. Dolayısıyla ikinci sırayı hak eden bir bölge. İkinci sıranın bölgemize verilmesi durumunda partimizin oylarının artacağına olan inancımız tamdır dedi.

İl başkanımızın birinci sırada olmasını arzu ediyoruz
MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayanın Ankaraya giderek milletvekili aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdiğini belirten Demirtürk, Ereğli teşkilatı olarak kendisini birinci sırada görmek istediklerini ve bu konuda teşkilat olarak desteklerinin tam olduğunu ifade etti.
MHPnin çeşitli kademelerinde görev yapan ve daha önce Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinde bulunan İşadamı Yakup Yıldırım, parti teşkilatına gelerek milletvekili aday adaylığı için Başkan Rahman Demirtürk ile istişarede bulundu. Yıldırımın milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunacağı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48