Ereylin AVM’yi tercih etti!

Ereylin AVM’yi tercih etti!

Ereylin AVM’yi tercih etti!

Ayakkabı Dünyası Zonguldak’taki 2. mağazasını Ereylin AVM’de açıyor.
Yenilenen koleksiyonu ve avantajlı fiyatlarıyla adından söz ettiren Ayakkabı Dünyası, büyüme hamlesine Zonguldak’taki yeni mağazasıyla devam ediyor.
Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen ayakkabı tasarımlarını bir arada sunan Ayakkabı Dünyası; büyüme hamlesine hız kesmeden devam ediyor. 10 Ağustos Cuma günü Zonguldak Ereylin AVM’nin zemin katında açılacak olan Ayakkabı Dünyası, günün modasını yansıtan, rahat ve dayanıklı modelleri ayakkabı severlerle buluşturacak.
A’dan Z’ye her yaş grubuna ve her zevke özel yüzlerce markanın bir arada yer aldığı Ayakkabı Dünyası’nda, dünya markaları en uygun ödeme koşullarıyla marka tutkunlarını bekliyor. 
Sezonun en çarpıcı ve en kullanışlı modellerinden oluşan Ayakkabı Dünyası’nın Sonbahar-Kış 2018 koleksiyonunda, ışıltı ve konfor öne çıkarken, son moda akımlarına ve dünya trendlerine de sıkça rastlanıyor. Türkiye’de büyük metrekare, çok markalı ayakkabı mağazacılığının doğuşuna öncülük eden Ayakkabı Dünyası, yeni mağazalarıyla önümüzdeki dönemde de büyümeye devam edecek.

Haber Kaynağı, Sinan Çerçioğlu

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39