EROL ŞAHİN BİR GECEDE 4 MİTİNG YAPTI…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin 31 Mart seçimleri için bir gecede 4 miting ve bir kapalı salon toplantısı yaparak performansı ve enerjisi ile rekora imza attı…

EROL ŞAHİN BİR GECEDE 4 MİTİNG YAPTI…

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin seçim çalışmalarında gösterdiği performansı ve enerjisi ile herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Erol Şahin, gençliğinin de verdiği enerji ile 21 Mart Perşembe günü akşamı saat 18.30’dan sonra gece yarısına kadar katıldığı 4 miting ve bir kapalı salon toplantısı ile yeni bir rekora imza attı.

Gittiği mahallelerdeki yüksek binalarda asansör kullanmayan ve merdivenleri ikişer ikişer koşarak çıkan Erol Şahin’in bu performansını gören vatandaşlar, “Bu enerji ve performansa ile sen Ereğli’yi uçurursun başkan” diyorlar.

4 MİTİNG YAPTI

Erol Şahin dün akşam Hacıbekir, Toki, Pençes ve Güldere mevkilerinde toplam 4 miting gerçekleştirdi.

Katıldığı mitinglerden sonra Şahin partilileri ile birlikte kapalı salon toplantısı yaparak mikrofonda 45 dakika konuşarak hiç yorulmadığını da gösterdi.

Erol Şahin günüz ise bir çok mahalle çalışmalarına katıldı, dernek ziyaretlerinde bulundu ve en önemlisi de Dünya Şampiyonu Kenan Sofuoğlu’nun katıldığı ve oldukça yoğun bir ortamda gerçekleşen programa katılmıştı.

Gittiği diğer mahallelerde olduğu gibi buralarda da davul-zurna ve havai fişeklerle karşılanan Erol Şahin,  yaptığı konuşmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ereğli mitingine katılım sağlayıp Ereğli’nin misafirperverliğini gösteren tüm halka teşekkür ettiğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ereğli’ye verdiği müjdelerden söz eden Şahin, Üniversite Kampüsünden tutun da Erdemir’in bin kişiyi işe alacak olması ve tersanelerin yeniden eski günlerine dönmesi için verilecek desteğe kadar tüm vaatleri anlatan Şahin, “En önemlisi ne biliyormusunuz? Cumhurbaşkanı Allah sağlık verdiği sürece 4.5 yıl daha o makamda olduğunu söyleyerek, Ereğli Belediyesinin arkasında olacağını net ve kesin bir dille açıklamıştır. Biz bu yüzden ilk günden beri projelerimizin arkasında sayın Cumhurbaşkanımızın desteği olduğunu söylüyoruz. Diğer adayların yapıp da bizim yapamayacağımız hiçbir şey yok. Ama onların yapamayıp da bizim yapabilecek olduğumuz çok şey var” dedi.

Haber Kaynağı, Sinan Çerçioğlu

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48