ETSO Başkanı belli oldu

ETSO Başkanı belli oldu

ETSO Başkanı belli oldu

Kdz. Ereğli’de 15 Nisan’da yapılan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meslek Grubu Seçimlerinin ardından bugün de Yönetim Kurulu Başkanlığı, Birlik Genel Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanlığı seçimleri yapıldı.
Bilindiği gibi, 15 Nisan’da yapılan Meslek Grubu Seçimlerine Arslan Keleş, Sertan Yalçın ve Niyazi Özcan’ın gurupları girmiş ve seçim Keleş’in 9, Yalçın’ın 8, Özcan’ın da 3 Meclis Üyesi çıkarmasıyla sonuçlanmıştı.
Bugün yapılan Yönetim Kurulu Başkanlığı, Birlik Genel Kurulu Üyeleri ve Disiplin Kurulu Üyeliği seçimlerini zaferle sonuçlandıran Aslan Keleş’in grubu oldu. Arslan Keleş, 20 Meclis Üyesinin 12’sinin oyunu alarak Ereğli TSO’nun yeni Yönetim Kurulu Başkanı olurken; Sertan Yalçın ise 8 oyda kaldı. Arslan Keleş Başkanlığındaki Ereğli TSO’nun Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer alıyor: Ahmet Türk, Serdar Bakkaloğlu, Tahsin Tanyıldız, Mevlüt Özdemir, Özgür Erdoğan ve Kadir Çaygeç.
Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri: Mevlüt Özdemir, Yusuf İzzet Dertli ve İlhan Yazıcıoğlu.
Disiplin Kurulu Üyeleri: Mustafa Naci Yalçınkaya, Ali Kaya, İrfan Yazıcıoğlu, İsmail Işıkçelik ve Cem Gül.
MECLİS BAŞKANI YAZICIOĞLU OLDU
Ereğli TSO’da Meclis Başkanı da Arslan Keleş grubundan İlhan Yazıcıoğlu oldu. Meclis Başkanlığı için Sertan Yalçın’ın grubundan Akın Tatoğlu ile yarışan Yazıcıoğlu, Meclis Üyelerinin 12’sinin oyunu alarak Ereğli TSO’nun yeni Meclis Başkanı oldu.

,

haber

haber

 
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48