ETSO, Protokole iftar verdi

ETSO, Protokole iftar verdi

ETSO, Protokole iftar verdi

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), İl ve İlçe protokolünü iftar yemeğinde buluşturdu.
İlk olarak 600 üyesine Ereğli Eski Bağlık Restoran’da iftar veren Ereğli TSO, ikinci iftarını yine yaklaşık 600 üyesine Ereğli Site Kulüp Restorant’ta verdi. 11 Haziran Pazartesi günü Ereğli Hünkar Restorant’ta düzenlemiş olduğu iftara ise Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Oda Personeli tam kadro katıldı. 
ETSO, son olarak, dün akşam Musa’nın Yeri Restaurant’ta İl ve İlçe Protokolüne düzenlediği iftar programı ile Ramazan ayı organizasyonlarını tamamlamış oldu. Gerçekleştirilen iftar yemeğine Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Özel İdare Müdürü Recep Demirtaş,  Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Aykut Manioğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Burak Uğur, J. Yzb. Erkan Bülbül, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, Ereğli Meslek Yüksekokulu Müdürü Rıfat Hacıoğlu, Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral, Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Elif Acar, Erlider Demir Çelik Ltd. Şti. Firma Yetkilisi Aysel Manay, Ereğli OSB Müdürü Övünç Pehlivanoğlu davetli olarak katılım sağladılar.
İftar programında bir konuşma yapan Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, “Yapılan iftar için Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve Yöneticilere teşekkür ederim. Yeni görevlerinde tekrardan başarılar dilerim. Bu vesileyle Ramazan Bayramınızı kutlarım” dedi.
ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş de konuşmasında, “Sayın Valimiz ve diğer protokol üyelerine iftarımıza katıldıkları için ayrı ayrı teşekkür ederim, bizleri çok mutlu ettiniz. Ramazan ayının son günlerine geldik, ben de sizlerin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım” dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 20:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48