HAYDİ BICIRIKLAR ŞENLİĞE!

HAYDİ BICIRIKLAR ŞENLİĞE!

HAYDİ BICIRIKLAR ŞENLİĞE!

Karadeniz Ereğli Belediyesi yeni bir etkinliğe daha imza atıyor. 7 Eylül Cumartesi günü, Ereğli’de faaliyet gösteren 10 kreşle birlikte ‘Bıcırıklar Şenliği’ düzenleniyor. Amfi Tiyatro ve çevresindeki çimlik alan, Ereğli'nin renkleri olan yeşil mavi sarılar giymiş bıcırıkların atölye çalışmaları, şarkıları ve danslarıyla cıvıl cıvıl olacak. Belediye Başkanı Halil Posbıyık Ereğli'deki bütün çocukları ve ailelerini  şenliğe davet etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi renkli bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor.

7 Eylül Cumartesi günü Ereğli’de faaliyet gösteren kreşlerle birlikte

‘Bıcırıklar Şenliği’ düzenleniyor.

HER YER SARI YEŞİL MAVİ

Amfi tiyatro ve çevresinde düzenlenecek etkinlik kapsamında mim sanatçıları, palyaçolar çocukları da katacakları gösteriler yapacak. Güneşin sarısını, ormanın yeşilini, denizin mavisini simgeleyen sarı, yeşil mavi renk konseptinde gerçekleşecek etkinlik saat 17.00’de çocuk animasyon etkinlikleri ile başlayacak.

ETKİNLİK MASALARI KURULACAK

Çimlerin üzerine kurulacak masalarda, çocukların katılacağı birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirilecek. Yüz boyama, model oyuncaklar, sokak oyunları, sanat çalışmaları bunlardan sadece bir kaçı... Dedemin oyuncakları atölyesi de bu kapsamda yer alacak.

Saat 19.00’da Amfi Tiyatro'da şarkılar ve dans gösterileri başlayacak. Mim sanatçıları çocuklara eşlik edecek.

ANİMASYON FİLM FERDİNAND

Bunun hemen ardından saat 20.00’de Amfi Tiyatro'da çocukların sevgilisi boğa Ferdinand animasyon film gösterimi gerçekleştirilecek.

TÜM ÇOCUKLAR DAVETLİ

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Bıcırıklar Şenliği ile ilgili hazırlıkların son aşamaya geldiğini belirterek “Bıcırıklar Şenliği’ne tüm çocuklarımızı ve velileri davet ediyorum. Çocuklarımız için birbirinden güzel etkinlikler hazırladık” dedi.

Gündem

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48