KARIN AĞIRLIĞINA DAYANAMAYAN İŞ YERLERİNİN ÇATILARI ÇÖKTÜ

KARIN AĞIRLIĞINA DAYANAMAYAN İŞ YERLERİNİN ÇATILARI ÇÖKTÜ

Kdz. Ereğli'de  karın ağırlığına dayanamayan iş yerlerinin çatıları çöktü. O anlar cep telefonlarına ve güvenlik kameralarına yansıdı.

Ereğli ilçesinde son günlerde etkili olan yoğun kar yağışı sonrasında Kışla Sanayi sitesinde ki çatılar karın ağırlığına dayanamayarak çöktü. Sabah saatlerinde olması sebeiyle her hangi bir yaralanma ve can kaybı olmazken iş yerlerinde maddi hasar meydana geldi.

Kamyon ve TIR’ların tamir edildiği şantiyenin çatısının çökme anı vatandaşın cep telefonu ile görüntülendi. Çatı gürültü ile çökerken, çökme anında şantiyede çalışanların olmadığı, 2 köpeğin ise karın içerisinden kurtarıldığı ifade edildi. Şantiyede görevli vatandaşlar atının çöktüğü anda içerde kimsenin olmadığını, bazı işçilerin ileride çalıştığını ve sesin gelmesi üzerine kaçtıklarını, iki köpeği ise kendilerinin kurtardıklarını söyledi.

Orman ürünleri satan iş yerinde ki çatının çökme anı ise güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde çatının çökmesi ve ağaçların ve iş makinasının üzerine düştüğü görülüyor. Sabah işe gelen çalışanlar ise gördükleri manzara karşısında şaşkınlık yaşarken, iş yerine dolan karı temizleme çalışmasına başladı. İş yeri sorumlusu Taner Tatoğlu, iş yerinde maddi hasar oluştuğunu, herhangi bir yaralananın olmadığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 17:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48