Kartal yuvasına hoşgeldiniz!

Kartal yuvasına hoşgeldiniz!

Kartal yuvasına hoşgeldiniz!

Zonguldakın Ereğli ilçesinde yaşayan fanatik Beşiktaş taraftarı Tolga Ataman, yeni doğan bebeğinin hastanedeki odasını siyah-beyazlı renklerle süsleyerek adeta Kartal Yuvasına çevirdi.


Karadeniz Ereğli ilçesinde 4 yıldır evli olan Hatice (30) ve Tolga Ataman (30) çiftinin ilk çocukları Kdz. Ereğli Devlet Hastanesinde gözlerini dünyaya açtı. Fanatik Beşiktaş taraftarı olan anne Hatice ve baba Tolga Ataman, bebekleri Egemenin odasını yaptıkları süslemelerle Beşiktaşın ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvasına çevirdi. Kartal heykelleri, küçük kale, krampon, Beşiktaş afişleri ve atkıları ile süsleyen baba Tolga Ataman, Beşiktaş marşları ile odayı şenlendirdi.
Tolga Ataman, Beşiktaşlı olunmaz, Beşiktaşlı doğulur deyimini oğlu için uyguladığını belirterek, ona bırakacağı en güzel mirasın Beşiktaşlılık olacağını ifade etti.
Hastanede ilk defa bir bebek odasının bu şekilde süslendiğini gördüklerini anlatan hastane çalışanları ise önce şaşırdıklarını ancak sonradan herkesin çok mutlu olduğunu dile getirdi.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39