Kaymakam açıkladı; Ereğli'de ilk Koronavirüs vakası!

Kaymakam açıkladı; Ereğli'de ilk Koronavirüs vakası!

Kaymakam açıkladı; Ereğli'de ilk Koronavirüs vakası!

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, yaptığı açıklamada korona virüsü kapsamında analiz yapılan 1 kişinin sonuçlarının pozitif geldiğini açıkladı.

Çorumluoğlu yaptığı açıklamasında, Ereğli genelinde 12 vakanın bulunduğunu bunlardan bir tanesinin sonucunun pozitif geldiğini , diğerlerinin sonuçlarının beklendiğini söyledi. İlçe genelinde gerekli tüm tedbirlerin alındığını vatandaşların mutlaka evlerinde kalmaları gerektiğini anlatan Çorumluoğlu, '1 pozitif vakamız çıktı, bununla birlikte toplam 12 adet vakamız var, diğer kişilerin sonuçlarının gelmesini bekliyoruz.

Ereğli'de evde kalma konusunda oranlar giderek yükseliyor. Bir önceki güne göre daha iyiyiz, vatandaşlarımız mutlaka kurallara riayet etmeli, yetkililerin dediklerini uygulamalı ve evlerinde kalmalılar. Biz çalışmalarımızı her noktada sürdürüyoruz. Gelişmeleri'de zaten kamuoyuna aktarıyoruz' dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 20:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Isimsiz
Isimsiz - 3 yıl Önce

Biz evde kalmasina kaliyoruz ama benim esim ve bir cok iscimiz her sabah arkalarinda bizi bırakıp mecburen ise gitmek zirundalar gun icinde kimbikir kac kisiyle diyolog halindr ayni havayi temas ediyolar aksam mecburen evine geldiginde çocuklar da bende ayni ortamdayiz ne yaoilacak bu şekilde ne kadar evde kalirsak kalalım bi cozum degilki

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48