KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU, KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE TOPLANTISINA KATILDI

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU, KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE TOPLANTISINA KATILDI

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu Başkanlığında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele, Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldığı bildirildi.

Alınan bilgiye göre; 09 Nisan Cuma günü saat 10.00’da Ereğli Öğretmenevinde Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu Başkanlığında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele, Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı.

Ereğli Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya, Cumhuriyet Savcısı, 5. Asliye Ceza Hakimi, Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı Sosyal İşler Müdürü, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutan Vekili, İlçe Müftüsü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Sağlık Müdürü katıldı.
Yapılan toplantıda; Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele konusunda İlçe bazındaki faaliyetler genel olarak değerlendirilirken, ilçede yaşanmış olan olaylar görüşülerek,  İl Merkezi ve Türkiye geneli ile karşılaştırılmaları yapılarak,  alınması gereken tedbirler ve kurumlar arası koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi konuları görüşüldü.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2021, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48