KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi, kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Tüm ekipler sahada ellerinde küreklerle yaya yollarını temizliyor, kent merkezinde kar kütleleri kaldırılıyor. Donma olaylarına karşı yollar tuzlanıyor.

Kdz. Ereğli Belediyesi, Cumartesi akşam saatlerinden itibaren kentimizde etkisini sürdüren kar yağışına karşı mücadele çalışmalarında tüm araç ve ekipleriyle seferber oldu.

Yollarda iş makineleriyle devam eden temizleme çalışmasının yanında çarşı merkezi, Pazar yerleri başta olmak üzere yaya yollarında da kar küreme çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Su Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ellerinde küreklerle kaldırımlarda, yürüme güzergahlarında temizlik yapıyor. Ayrıca pazaryerleri ile çarşı içinde dükkanların önünden kar kütlelerinin kaldırılma çalışmalarına başlandı.

Ekipler, soğuk havanın eksi derecelerde seyretmesi nedeniyle donma olaylarına karşı sabahın erken saatlerinden itibaren ihtiyaç duyulan noktalarda tuzlama çalışmalarına da devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
2021 belediyesi
2021 belediyesi - 4 ay Önce

Belediyemiz buyıl karla mücadelede sınıfta kaldı

Hizmet alamayan Vatandaş
Hizmet alamayan Vatandaş - 4 ay Önce

Nerede bu temizlik? Çarşı içi sokaklarda. Mahallesinden gelemeyen, toplu taşıma araçları çalışmayan, özel araçları ile yolda gidemeyen Vatandaşlar çarşı içi temizliği hizmetinden çok memnun kaldı. Teşekkürler Belediye, teşekkürler Halil Başkan....

SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39