KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ'NE TEŞEKKÜR BELGESİ

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ'NE TEŞEKKÜR BELGESİ

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ'NE TEŞEKKÜR BELGESİ

Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremler sonrasında başlatılan yardım kampanyası kapsamında, Karadeniz Ereğli Belediyesi'nin gönderdiği 100 paket gıda yardımı üzerine Kaymakamlık'tan teşekkür belgesi geldi. Belgeyi Kaymakam İsmail Çorumluoğlu adına  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik ile Mal Müdürü Nahit İnel, Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a takdim etti. 

Kaymakamlık'tan Karadeniz Ereğli Belediyesi'ne afetzedelere yardım teşekkürü geldi. Elazığ ve Malatya'da yaşanan depremler sonrasında başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde Kdz. Ereğli Belediyesi'nin gönderdiği 100 paket gıda yardımı üzerine Kaymakamlık teşekkür belgesi gönderdi. Belgeyi Kaymakam İsmail Çorumluoğlu adına  Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik ile Mal Müdürü Nahit İnel, Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a takdim etti.

Teşekkür belgesinde şu ifadeler yer aldı:

"24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ ve Malatya illerinde meydana gelen deprem afeti  nedeniyle İçişleri Bakanlığı'ndan gelen talimat doğrultusunda ilçemizden depremzedelere ulaştırılmak üzere Kaymakamlığımızca başlatılan yardım kampanyasına, 100 adet gıda paketi ile bulunduğunuz katkıdan dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim."

Gündem

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2020, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER