KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ’NE SEFER TASI DESTEĞİ

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ’NE SEFER TASI DESTEĞİ

Koronavirüs salgınının başladığı ilk günlerden itibaren evinde kalan ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımına başlayan Kdz. Ereğli Belediyesi’ne hayırseverler sefer tası desteğinde bulundu. Başkan Posbıyık, hayırseverlere teşekkür etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelere sıcak yemek dağıtımını her geçen gün artırarak sürdürüyor.

Koronavirüs salgınının başladığı ilk günlerden itibaren Ereğli’deki 65 yaş üstü ihtiyaç sahibi ailelere, işini kaybetmiş vatandaşlara yönelik sıcak aş uygulaması başlatan Belediye’nin bu uygulamasına hayırseverler de katkıda bulunuyor.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, sıcak yemek dağıtımında kullanılmak üzere Belediyeye 350 adet sefer tası desteğinde bulunan hayırseverlere teşekkür etti.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Posbıyık, aşevine destekte bulunan hayırseverlere teşekkür ederek “Bugün aşevi hizmetimize 350 sefer tası ile destekte bulunan çok değerli dostlarımız Atalay Göktepeİlyas Öztürk, Alperen Şahin, Ramazan Toprak,  Mehmet Erben, Kemal Köse, Bülent Göktepe,  İbrahim Sağ,  Selami Adakoğlu,  Yusuf Uzunoğlu ve Zonguldak’tan Meclis Üyesi Ozan Demirtaş kardeşimize çok teşekkür ediyorum. Elimizi rahatlattılar, daha fazla insana sıcak yemek gönderebileceğiz. Bir kez daha buradan sesleniyorum, işini kaybetmiş, genç yaşlı ihtiyacı olan kimse utanmasın. Bize müracaat etsinler. Bizim öncelikli görevimiz şu anda halkımızın sağlığı ve onları evlerinde aç bırakmamak” dedi.

Hayırseverler adına sefer taslarını teslim eden Bülent Göktepe ve İbrahim Sağ da Başkan Posbıyık’a teşekkür ederek “Ereğli’de kazanan insanlar olarak, yaptığınız bu hizmetlerde her zaman yanınızdayız” açıklamasında bulundular.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2020, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48