Kdz. Ereğli Belediyesi'nin açık hava iftarlarına vatandaşlardan yoğun ilgi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, hafta sonunda da Yaşlılar Gençler Evi'ndeki iftar sofrasındaydı.

Kdz. Ereğli Belediyesi'nin açık hava iftarlarına vatandaşlardan yoğun ilgi

Zonguldakın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, hafta sonunda da Yaşlılar Gençler Evindeki iftar sofrasındaydı. Cumartesi ve Pazar günü halkın arasında iftar açan Uysal, Rabbim bizleri birlik beraberlik içinde nice Ramazan ayları ve Ramazan Bayramına da ulaştırsın dedi.
Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü organizasyonunda Yaşlılar ve Gençler Evinde düzenlenen açık hava halk iftarları hafta sonunda da yoğun ilgi gördü. İftar öncesi masaları tek tek gezen ve halkın Ramazan ayını kutlayan Uysal, konuşmalarında da birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Paylaşma, dayanışma, birlik, beraberlik, kardeşlik, sevgi ve saygının doruğa ulaştığı bu mübarek ayda sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. diyen Uysal, Ramazan ayı paylaşma, dayanışma, birlik beraberlik, kardeşliğin, sevginin ve saygının doruğa ulaştığı mübarek bir ay. Rabbim bizleri birlik beraberlik içinde nice Ramazan ayları ve Ramazan Bayramına da ulaştırsın ifadelerine yer verdi.
Uysal, bugün iftar sofrasında Ereğli halkının yanı sıra taraftar dernekleri, yarın ise siyasi parti temsilcilerini ağırlayacak.

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 10:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48