Kdz.Ereğli'den Elazığ'a yardım eli

Kdz.Ereğli'den Elazığ'a yardım eli

Kdz.Ereğli'den Elazığ'a yardım eli

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi tarafından Elazığ’a yardım göndermek amacıyla ile kampanya başlatıldı. Vatandaşlardan toplanan yardımın yüklendiği tırın akşam saatlerinde Elazığ’a hareket etmesi hedefleniyor.

Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetinde depremin ardından Ereğli’de yardım kampanyası başlatıldı.

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi tarafından başlatılan yardım kampanyasına vatandaşlar büyük destek verdi. Giyim eşyası, battaniye, kuru kumanya, çocuk bezi, çocuk maması gibi birçok eşyanın yer aldığı kampanyaya, bazı vatandaşların da marketten yaptıkları alış verişle, kuru kumanyaları teslim ettikleri gözlendi.

Yapılan yardımın akşam saatlerinde yola çıkacağını, ihtiyaç durumunda lojistik desteğin devam edeceğini kaydeden S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi başkanı Seçkin Turhan “Öncelikle Elazığ’da ki vatandaşlarımıza büyük geçmiş olsun diliyorum. Türkiye’mize geçmiş olsun. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara şifa diliyorum. Bizde S.S. Erbirlik Karayolu Yük Taşıma Kooperatifi olarak bir nebze de olsun yardımımız dokunsun amacıyla TIR’ımızı buraya çektik. Halkımızdan kuru kumanya olur, yiyecek olur, ısınma ihtiyaçları olur. İhtiyaçları karşılayacak malzemeler ile ilgili yardımları bekliyoruz. Duyarlı vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. İhtiyaç olması halinde lojistik desteği vermeye hazırız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48