KDZ.EREĞLİ KENT KONSEYİ’NDEN KDZ.EREĞLİ GAZETECİLER DERNEĞİ BAŞKANI EREL VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE ZİYARET

KDZ.EREĞLİ KENT KONSEYİ’NDEN KDZ.EREĞLİ GAZETECİLER DERNEĞİ BAŞKANI EREL  VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE ZİYARET

Kdz.Ereğli Kent Konseyi Başkanı Osman Yavuz ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Kdz.Ereğli Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel ve Yönetim Kurulu Üyelerini  ziyaret etti.

29 Haziran 2021 tarihinde yapılan Genel Kurul sonucunda Kdz.Ereğli Kent Konseyi Başkanlığı’na seçilen Osman Yavuz ve yönetimi Mart ayında yapılan Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’i ve yönetimine ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Kdz. Ereğli Kent Konseyi Başkanı Osman Yavuz,  ziyarette yaptığı konuşmada konsey olarak hedef ve projeleri hakkında bilgiler vererek, EGD’nin de desteğiyle çalışmaları hayata geçirmeyi planladıklarını ifade etti.

Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçeyi yakından tanıyan ve sorunlarını bilen bir ekiple çalışmalar yapacak olan  Kent Konseyi yönetimine başarılar dileyerek, EGD olarak her zaman destekçileri olacaklarını ifade etti.

Kdz.Ereğli Kent Konseyi Başkanı Osman Yavuz, geçtiğimiz aylarda yaşanan orman yangınları dolayısıyla başlatılan fidan kampanyasına destek amacıyla, ziyarette günün anısına Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak EreL’e çam fidanı hediye etti.

Ziyaret, Ereğli Kent Konseyi Başkanı Osman Yavuz, Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel ve beraberindeki yönetim kurulunun günün anısına hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sonlandı.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48