Keleş: Ereğli için her şey daha güzel olacak

Keleş: Ereğli için her şey daha güzel olacak

Keleş: Ereğli için her şey daha güzel olacak

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkan Adayı Arslan Keleş, dün gerçekleştirilen TSO organ seçimlerinin hayırlı olmasını temenni etti.
Keleş, yaptığı açıklamada, seçimlerin demokratik bir ortamda gerçekleştiğini belirterek şunları söyledi:
“Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Organ Seçimleri, yüksek bir katılımla, büyük bir demokratik olgunluk içinde gerçekleştirildi ve sonuçlandı. Sonuçların ilçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Neticede organ seçimlerinde Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, Ticaret ve Sanayi Odası Meclisinde en fazla üyeyle temsil sorumluluğunu ekibimize tevdi etmiş bulunuyor. Bu sorumluluk, seçim kampanyası döneminde üyelerimizle yaptığımız istişarelerde, kamuoyuna yansıyan açıklamalarımızda beyan ettiğimiz tüm projelerimizin ve Ereğli’nin ihtiyacı olan ortamın sağlanmasına yönelik sözlerimizi ihtiva etmektedir.
Bu çerçevede kampanyamız sürecinde verdiğimiz tüm sözlerin arkasında olduğumuzu, projelerimiz ve programlarımızı gerçekleştirmek için sonuna kadar mücadele edeceğimizi teyit ve tekrar ediyoruz.
Bundan böyle güzel ilçemiz Karadeniz Ereğli için her şeyin daha güzel olacağına inancımızı vurguluyoruz.
Bu vesileyle, Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinin demokratik bir ortamda gerçekleşmesine emek veren Sayın Sertan Yalçın ve Sayın Niyazi Özcan ve ekip arkadaşlarına; seçimin sağlıklı şekilde gerçekleştirilmesine emek veren İlçe Seçim Kurulu yetkililerimiz ve sandık görevlilerine, güvenlik görevlilerimize, ekibimize oy versin vermesin, TSO seçimlerine gelerek kanaatini sandığa yansıtan tüm üyelerimize, bu süreçte bize destek olan, moral veren tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunmayı borç biliyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER