Keleş'ten Demirtaş'a ziyaret

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a destek...

Keleş'ten Demirtaş'a ziyaret

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a destek ziyaretleri sürüyor. Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Ereğli’nin önde gelen işadamlarından Turgut Tanyıldız, Engin Aygün ve Kürşat Yağız ile birlikte Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti. Başkan Demirtaş’a ve Gülüç halkına hayırlı olmasını dileyen Keleş “Gökhan Başkanımız Gülüç’te çok başarılı. Buraya belediyenin imkanları doğrultusunda güzel hizmetler yaptı. Bundan sonra da daha güzel hizmetler yapacağına inanıyoruz” dedi.

Ziyaret için Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş ve beraberindeki işadamlarına teşekkür eden Demirtaş, Gülüç’ün daha fazla hizmet alması ve gelişmesi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48