Kılıçdaroğlu'nun makamında 'Eylem' vardı!

Kılıçdaroğlu'nun makamında 'Eylem' vardı!

Kılıçdaroğlu'nun makamında 'Eylem' vardı!

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Örgütü’nün, 22 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilen İlçe Genel Kurulu’nda göreve seçilen İlçe Başkanı Eylem Ertuğ Ertuğrul, 21 Ocak Salı günü Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretle ilgili olarak partinin Karadeniz Ereğli İlçe Örgütü'nden elde edilen bilgiler şöyle:

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Ertuğrul, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na, ilçe genel kurulu süreci ile ilgili bilgiler sundu. Genel Kurul öncesi örgüt içinde yaşanan olayların da değerlendirildiği görüşmede İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul, kısa vadede yapmayı hedefledikleri çalışmalar ve hedefleri hakkında da detayları paylaştı. Partinin İlçe Örgütü yönetimi olarak, Karadeniz Ereğli Belediyesi ile birlik ve beraberlik içerinde olarak kentin içinde bulunduğu sorunlara çözüm üretilmesi noktasında mücadele edeceklerini kaydeden Eylem Ertuğrul, bunun yanında da, söylem ve paylaşımlarıyla partilerinin tüzel kişiliği ve saygınlığına gölge düşüren isimler için başlatılan disiplin soruşturması süreci ile ilgili olarak da bilgiler verdi. Karadeniz Ereğli İlçe örgütü olarak, yakın bir tarihte gerçekleştirilecek olan İl Genel Kurulu’na hazır olduklarını belirten Ertuğrul, Karadeniz Ereğli’nin temel gündem maddesi haline gelen Erdemir-Belediye ilişkilerine dair Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun sorularına da yanıtlar verdi. Ertuğrul görüşmede, her geçen yıl daha da kötüleşen ilçe ekonomisinin ve sosyoekonomik dengelerin iyileştirilmesi yönünde düşündükleri öneriler hakkında da yorumlarda bulundu.

Ziyaretin ardından bilgilerini paylaşan Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Eylem Ertuğ Ertuğrul, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile gerçekleşen görüşmenin verimli geçtiğini, Genel Başkan’ın Karadeniz Ereğli’nin temel meselelerine hassasiyet gösterdiğini söyledi.

Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48