KÜLÜNK, Bir Millet Diriliyor

KÜLÜNK, Bir Millet Diriliyor

KÜLÜNK, Bir Millet Diriliyor

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Sağlık-Sen Kdz. Ereğli Temsilciliği organizasyonunda, Bir Millet Diriliyor, Bir Millet Uyanıyor adı altında düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katıldı. Külünkün konferansına İlçe halkı yoğun ilgi gösterdi.

 AK Parti Zonguldak Milletvekili ve MKYK Üyesi Hüseyin Özbakır, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun, Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Kdz.Ereğli Belediye başkanı Hüseyin uysal,Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar, Sağlık-Sen Ereğli Temsilcisi İbrahim Duvarcı, Ereglideki STK Başkan ve yöneticilerinin yanısıra yaklaşık 1000 kişi konferansa ilgi gözterdi

Konferans öncesi birer selamlama konuşması yapan Milletvekili Çaturoğlu ve Sağlık-Sen Kdz. Ereğli temsilcisi Duvarcı, millilik ve yerlilik vurgusu yaparak, Milletvekili Külünke İlçe halkıyla biraraya geldiği için teşekkür ettiler. Daha sonra Milletvekili Külünkün hayatını anlatan sinevizyon gösterimi yapıldı. 

 Külünk,  

Büyük hedeflere doğru yürüyoruz. Henüz yolun başındayız. Fert başına düsen milli gelirin 20 bin dolar olması için ne yapmalıyız? Her gün, ben bugün Türkiyem için ne yaptım sorusunu sormalıyız. Artık kendi mecralarımızda sosyal aktivitelerimizi gerçekleştirecek günlere ulaşmalıyız. Anadolu ya sadık bir akılla, milli tarih şuurumuzu kaybetmeden yolumuza devam etmeliyiz.

ABD İpek yolunu kontrol altına alarak, bu yolun nefes borusu olan Türkiye’yi de kontrol altına atmak istiyor. Türkiye’yi, terör üzerinden tehdit eden planlar bize gemi, silah, tank, insansız hava aracı yaptırmamaktır. Eğer bunlar yaparsanız, size her şeyi yaparız diyorlar. PKK, FETÖ, DEAŞ bunların enstrümanlarıdır.

Türkiye bugün yasadıklarını 1990-2000 arasında yaşasaydı ne olurdu? Tutunamazdık. 3-4 parça olurduk. Bu milletin kederi 2002 3 Kasim seçimleri ile bir kez daha dondu.

2005 Danıştay cinayetinin adresi fetödur. hrant dinkcinayetinin adresi fetödur.

2007 Cumhuriyet mitingleri ile laik ve anti laik fay hatları devreye geçirilmiştir.

En son 15 Temmuz darbesi... İste bunların hepsi Türkiye’yi teslim alma operasyonlarıydı. Çünkü Türkiye gelecek yüzyıla hazırlanıyor. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye 2023 e 2053 e hazırlanıyor

 Türk devletinin aklıyla oynanmaz. Bir devlet aklımızla iki savaşçılığımızla oynanmasına asla izin vermeyiz.

Türkün devlet zekası batılıların anladığı gibi çalışmaz. Afrine Türkiye giremez dediler. Yahu bizi Çanakkale’den tanımıyorlar Bizi terör örgütleri üzerinden tehdit edeceksiniz, ne oldu? Terör bizi nerede tehdit ediyorsa biz oradayız.

 Biz kalple aklin buluştuğu bir milletiz. Sayın Erdoğan liderliğindeki Türkiye 2040 a hazırlanıyor. Bu yüzden 15 Temmuzda Türkiye’nin 15-20 yıl sonrasına yönelikti.

 ABD bize terör örgütleri üzerinden parmak sallamaktan vazgeçsin. Afrine girdik, Minkice gireceğiz. Bizi terör örgütleriyle tehdit edemeyecekleri noktaya kadar gideceğiz. Ey ABD, pansilvanyadaki kulağından tutup göndereceksin, terör örgütleriyle bağını keseceksin, çünkü egemenliğin sona erecek.

Yerlilik ve millilik, bu topraklara ait olmamız demektir. Tıpkı 15 Temmuzdaki gibi

Elhamdülillah toplumun her kesimi ayni çizgide bulutsu; tek devlet, tek bayrak, tek millet, tek vatan.

.

haber

haber

haber

 

 
 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2018, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48