Mahalle halkı çamurdan kurtuldu

Kdz.Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Bölücek Mahallesi Pınar sokakta 2 kilometre kilit parke yol ile imar yolu açma çalışmaları devam ediyor.

Mahalle halkı çamurdan kurtuldu

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Bölücek Mahallesi Pınar Sokakta belediye tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi, mahalle halkı çamurdan kurtuldukları için Başkan Uysal’a teşekkür etti..

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar ve Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert ile birlikte Bölücek mahallesinde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Mahalle Muhtarı İsmail Şişman ve mahalle halkı tarafından karşılanan Başkan Uysal, ‘her mahalleye eşit hizmet’ prensibiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek; “Tüm mahallelerimiz olduğu gibi Bölücek mahallemiz de hizmetin en iyisini hak ediyor. Pınar sokakta yaşayan halkımızın sorunu iletildikten sonra hemen arkadaşlarımızı görevlendirdik ve burada kilit parke çalışmasına başladık. Şuana kadar 7 bin metrekare çalışma yapıldı. Ayrıca bu sokaktaki imar yolu açma çalışmalarını da bitirmek üzereyiz. Diğer alt yapı eksikliklerini de gideriyoruz. Bu çalışmalarımız bittiğinde Bölücek de yaşamak ayrı bir güzelleşecek” dedi.

Bölücek Mahalle Muhtarı İsmail Şişman ve Bölücek Mahalle Derneği Başkanı Adem Akyüz, yapılan çalışmalar için Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2017, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48