Milletvekili adayı istifa etti...

İyi Parti Zonguldak Milletvekili adayi Hava Çiçek partisinden istifa etti.

Milletvekili adayı istifa etti...

Hava Çiçek istifası ile ilgili şu açıklamayı yaptı:
Değerli dostlarım:
Bilindiği üzere 24 Haziran akşamı sonuçlanan seçim maratonunda İYİ Parti 27. Dönem Milletvekili a dayı olarak sizlerin oylarına talip oldum.
Milletvekili adaylığımın kesinleşmesinden sonra, kendi planladıkları adaylar listeye giremeyince İlçe Teşkilatı'ndan bir takım odakların hedefi olduk.
Bu süreçte İlçe Başkanı ve yardımcısı başta olmak üzere, İlçe teşkilatından en ufak bir destek almak şöyle dursun, seçim çalışmalarımız sabote edilmeye çalışıldı.
Buna rağmen toplasanız sayısı 15'i geçmeyecek bir avuç gönüldaşımla gece gündüz demeden çalıştık, bazı şeyleri sineye çektik. Amacımız partimizin zarar görmemesi, bize inanan insanların hayal kırıklığına uğramamasıydı.
Her türlü olumsuzluğa rağmen, bugün kendilerini en dürüst İYİ Parti'li ilan edenlerin alenen başka partilere çalışmasına rağmen, Zonguldak'ta 30 bin, Ereğli'de ise 9 bin oy aldık.
Bugün zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıp, hatalarını sahada emek veren insanların üstüne yıkmaya çalışan odakların, bu alınan sonuçlarda en ufak olumlu katkısı olmadı, bu da herkesin malumudur.
Bu süreçten sonra daha çok çalışıp, oy kazanmayı bir yana bırakın gönül kazanmak için uğraşacaktık.
Lakin ilerleyen süreçte gördük ki çalışanlar, emek verenler pasifize edilip sadece protokolllerde İlçe Başkanı olduğunu hatırlayanlar, seçim dönemi aday beğenmeyip yan gelip yatanlar ödüllendiriliyor, buna kayıtsız kalamazdım.
Bu nedenle İYİ Parti üyeliğinden istifa ediyor, bize gönüllerini açan tüm güzel insanlara ve sahada beni yalnız bırakmayan gönüllü İYİlere çok teşekkür ediyorum.

Haber Kaynağı, Hüseyin Orhan

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48